Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pokud vás zajímá, jak a kde se spreje dělají, zveme vás ke krátké exkurzi po výrobě.

Všechny ženy, které si barví vlasy, rozhodně znají ten moment, kdy je ještě pár dní do návštěvy kadeřníka a vy už nevíte, jak si vlasy učesat, aby nebyly vidět šedivé odrosty. Na rychlou a zázračnou pomoc přijdou vhod spreje ColorWin, které dokáží odrůstající barvu překrýt a vlasy v mžiku vypadají jako těsně po nabarvení. My jsme je vyzkoušely a pro tmavovlásky je tento produkt naprostou nezbytností.

Keď som bola malá, spievala som pesničku o tom, akú majú farby silu a moc zlepšiť svet a urobiť ho pekným, napriek tým, ktorí ho vidia čierny. V tej dobe som nemala potuchy, čo je pozitívne a negatívne myslenie. Veci som len vnímala ako dobré a zlé. Farebný svet bol dobrý a čiernu farbu mal nepriateľ (bola doba seriálu Štyria tankisti a pes).

Určite to poznáte: Nečakane ste dostali pozvanie na nejaké stretnutie, večeru s priateľmi, či pracovné podujatie a potrebujete byť krásna a sebavedomá. Ako to však dosiahnuť, keď už nemáte kedy ísť ku kaderníčke a navyše, vašu krásu a sebavedomie kazia odrastené šedivejúce vlasy? My poznáme riešenie: Je to nová generácia sprejov na krytie šedín Colorwin. Vymyslela ho PharmDr. Jolanta Kantorová a jej príbeh je viac než inšpirujúci. Napokon, posúďte sami…

Barvíte si vlasy? Znáte ten nepříjemný pocit, když se už po 2 týdnech od barvení objeví šedivé odrosty? Pokud nechcete každý týden navštěvovat kadeřníka, je tady pro vás Colorwin sprej. Výsledek testování je přesvědčivý - 89% doporučení pro tyto skvělé pomocníky v rychlém boji se šedinami či odrosty.

Spojenie šedín so starnutím má svoj zdroj predovšetkým v našej mysli. Niekto nájde svoje prvé sivé vlasy v 20 rokoch a určite ho nebudeme považovať za staršieho človeka. Opačným prípadom môže byť džentlmen v rokoch, ktorý nemá žiadne sivé vlasy a doba, kedy ho považovali za mládenca je už dávno preč. Prečo vlasy šedivejú, prečo naraz zlenivejú melanocyty, bunky, ktoré vytvárajú pigment - farbu vo vlasoch, to nevedia ani vedci.

Někdy dostanu chuť žít zdravěji, než žiju a něco pro to udělat. A v poslední době jsem si velmi oblíbila kokos. Piju kokosovou vodu, jím kokosové chipsy a také jsem si udělala domácí kokosový šampon na vlasy.

Narodila som sa v dobe, kedy chémia ešte nevládla každému odvetviu nášho života a matka príroda bola zdrojom surovín našej stravy, a taktiež zdrojom surovín ku skrášleniu nášho tela a vlasov. Preto som si robila nálevy a odvary zo žihľavy, harmančeku, brezových listov, orechových šupiek alebo z ovsených vločiek a po umytí vlasov šampónom som si ich týmto nálevom opláchla. S vekom, keď som občas objavila prvé šedivé vlasy som opäť našla pomoc v prírode.

Niekedy dávno, približne v roku 2000 som prvý krát počula od svojej kaderníčky, aby som si dávala pozor na silikón v kozmetike. Potom mi ešte vysvetlila, prečo môže byť silikón nebezpečný (škodí nie len ľudom, ale aj prírode - nie je totiž biologicky odbúrateľný, hromadí sa v prírode).

Text: PrimaŽena
6. listopadu 2018 | 09:00

Nečekaně potřebujete dnes vypadat krásně a sebevědomě, ať už máte jakýkoli důvod – důležitou pracovní schůzku, večeři s přáteli, setkání po letech. Jediné co vám však nehraje do karet, jsou viditelné šedivé odrosty v pěšince. Kadeřnice na vás dnes opravdu nemá čas. Jak se s tím vypořádáte?

Určite ste si všimli aj vy nádherne lesklých vlasov v nejakej reklame na vlasovú kozmetiku. Možno ste si povedali, že je to skôr dôsledok techniky, a nie prírody. Keby sme vlasom dali ich voľnosť, nezasahovali im do ich štruktúry a dôkladne sa o ne starali, tak by pekne lesklé určite boli. Lesk vlasov spôsobuje odraz svetla. Pokiaľ je vlas zdravý, nenarušený, tak je efekt viditeľný už z diaľky.

Ak si chcete kúpiť sprej alebo ste si ho už kúpili, tak určite by ste mali vedieť, že každý výrobok môže mať aj mínusy, ak sa nepoužíva správne. Nové prípravky vlasovej kozmetiky, ktoré kryjú sivé vlasy v období medzi farbením vlasov, sú perfektné pre okamžité použitie. Spreje sú vode odolné. Z vlasov a pokožky sa zmývajú šampónom.

V přírodě jsou vždy samci ti krásní a okázalí, samičky jsou nevýrazné a nenápadné.

Máme tu tému, ktorá bude zaujímať najmä ženy, ktoré si farbia vlasy. Šediny a odrasty sú niekedy viditeľné skôr, ako máme objednanú ďalšiu návštevu u kaderníčky. No a potom sa máme napríklad vydať do spoločnosti a cítime sa zle. Máme pocit, že šedivé vlasy nás robia staršími, vyzeráme neupravene atď. Sama tieto situácie dôverne poznám, a tak ponúkam 5 rýchlych trikov, ako šediny zamaskovať.

Česká rodinná firma stojí za vývojem moderního přípravku na krytí šedin a odrostů

Už se vám někdy stalo, že vaše kadeřnice neměla čas nebo nečekaně onemocněla přesně v den, kdy jste ji potřebovali nejvíce, proto jste nemohli zazářit na nějaké mimořádné události? Tak toho se už rozhodně bát nemusíte, na trh byl uveden vlasový přípravek Colorwin. Tento sprej váš problém s šedinami či odrosty v několika vteřinách vyřeší. Za Colorwin sprejem stojí PharmDr. Jolanta Kantor, která nemohla takový produkt na českém trhu najít a tak se rozhodla ho vyvinout a vyrobit sama.